Proč spolupracovat s cimbálovou muzikou Veselica?

Za hudební produkci se dle zákona platí poplatky (více ve FAQ). Jedinou vyjímkou je živá hudba s repertoárem lidových písní.

V podniku, ve kterém jsme hráli (hrajeme) vytvoříme na našich stránkách reklamní stránku s informacemi pro návštěvníky, kteří hledají podnik s živou hudbou, nejlépe s cimbálovkou.

Umíme zajistit kompletní produkci, tedy na přání naši produkci doplníme o DJ, či popovou kapelu. Seznam spolupracujících kapel a DJ najdete v rubrice Spolupracujeme.

 

Cimbálová muzika Liberec – ta pravá živá hudba od kvinteta Veselica!

Jsme vhodní k reprezentaci – cimbálovka je vhodná k reprezentaci firmy či akci. Cimbálovka je vhodná k prestižním událostem.

Pravidelně hrajeme v rámci prezentace ČR u nás i v zahraničí.Podmaníme si posluchače – hrajeme nejznámější písničky, které lidé znají. Z našeho širokého repertoáru si opravdu vybere každý. Vyhovíme každému tak, aby si každý mohl zazpívat písničky co má rád.

Poradíme vám jak zorganizovat pro vás výdělečnou akci spojenou se živou hudbou. K tomu tématu jsme vytvořili rubriku FAQ (Rady a inspirace), kde najdete rady a inspiraci.

Formy spolupráce

1) Vzájemná propagace:

  • Nabízíte prostory ke konání svateb, firemních večírků, soukromých oslav? Přidejte na vaše webové stránky nabídku zajištění živé cimbálové muziky s odkazem na naše stránky www.cimbalovkaliberec.cz .
    • Na oplátku vám vytvoříme na našich stránkách stránku s reklamou pro váš podnik – text nám můžete poslat, případně můžeme pomoci s jeho zpracováním.

Co získáte?
Naše webové stránky jsou optimalizované tak, aby se po zadání dotazu do vyhledávače na Seznam.cz a Google.cz zobrazily na prvních pozicích. ten kdo hledá vhodné prostory pro konání své akce tak najde informace o vašem podniku s kontakty na vás.

cimbálová muzika - vinecko bile

2) Výměna odkazů:

  • Umístěte na vaše webové stránky vašeho podniku odkaz na naše stránky
    • Na oplátku uvedeme odkaz na webovou prezentaci vašeho podniku na našich stránkách.

Co získáte?
Zvýší to tak hodnotu vaší webové prezentace a vyhledávače vás za to odmění zobrazením vašich stránke na vyšší pozici ve vyhledávání.

cimbálová muzika - vinecko ne voda

3) Umístění bannerů:

  • Přejete si u nás umístit banner? Kontaktujte nás, určitě se domluvíme. Hledáme také webové stránky s podobnou tématikou k umístění našich bannerů, případně vzájemné výměny.

cimbálová muzika - vinko vinko

Reklama na našich stránkách cimbálovky

Rádi umístíme vaši reklamu na našcih stránkách. Kontaktujte nás.