Živá hudba Cimbálovka Veselica z Liberce

Hudební nástroje cimbálové muziky jsou v základním složení housle, cimbál, kontrabas, klarinet a viola. Vše je uzpůsobené tak, aby se živá lidová hudba nejen dobře poslouchala, ale také aby se na takto hranou lidovou hudbu dobře tancovalo.

 

Obsazení Cimbálové muziky Veselica:

Cimbál – Miroslav Kotlár st., Viola – Michal Samko, Housle – František Lamač, Kontrabas – Tibor Beňák, Klarinet – Mirek Kotlár ml.

Cimbálová muzika vznikla již v 70. letech jako náhodné uskupení kolem známého libereckého muzikanta a dlouholetého učitele hudby na Základní umělecké škole v Liberci Miroslava Kotlára. Toto uskupení si dokázalo zachovat nadšení a radost z hraní, které umí muzikanti cimbálovky přenést na publikum. Repertoár cimbálkové muziky tvoří moravské lidové písně, slovácké či slovenské lidovky. V repertoáru cimbálové muziky jsou také české lidovky. O lidových písních si více můžete přečíst v kategorii Lidová hudba a naše vybrané písničky i s jednoduchými notami si můžete prohlédnout v kategorii Texty cimbálové muziky. Nabídka cimbálovky Veselica – nabízíme hudební produkci živé hudby v podání nefalšované cimbálové muziky. Náš repertoár tvoří lidové písně z Moravy, Čech i Slovenska. Prohlédněte si nabídku živé hudby v podání Cimbálovky Veselica z Liberce, kterou jsme pro vás připravili v kategorii Pro pořadatele.

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Za hudební produkci se dle zákona platí poplatky (více v článku Poplatky za hudební produkci). Jedinou vyjímkou je živá hudba s repertoárem lidových písní. V podniku, ve kterém jsme hráli (hrajeme) vytvoříme na našich stránkách reklamní stránku s informacemi pro návštěvníky, kteří hledají podnik s živou hudbou, nejlépe s cimbálovkou. Umíme zajistit kompletní produkci, tedy na přání naši produkci doplníme o DJ, či popovou kapelu.

  •   Odečtěte si nás z daní : Za naši hudební produkci Vám na přání  vystavíme fakturu s odpočtem DPH.
  •   Hrajeme bez aparatury :  Naši produkci ve vnitřních prostorách není potřeba zvučit či jinak technicky zabezpečovat – odpadá Vám starost s technickým zabezpečením. Navíc hosté si u naší hudby budou moci povídat.
  •   Přijedeme kamkoli: Za našimi posluchači jsme schopni se přepravit i do zahraničí.
  •   Hrajeme pro vás: naše motto je „hrajeme pro vás, nikoli pro sebe“. Ovšem s tím, že naši radost z hraní rádi předáváme publiku. Máme široký repertoár, hrajeme téměř vše.
  •   Přidáme: pokud se hosté chtějí bavit i déle než bylo domluveno, samozřejmě naši produkci po dohodě Vámi prodloužíme.

Fotogalerie naší cimbálovky

Kategorie FAQ :