„Hrajeme na různých slavnostech, oslavách, večírcích i firemních akcí. Máme za sebou celou řadu živých vystoupení, zdokumentovat všechny by bylo zdlouhavé. Postupně však zde budeme publikovat ty nejzajímavější akce, kterých jsme se účastnili. Živé vystoupení v podání cimbálové muziky jste si mohli užít například na tradičních hrádeckých dožínkách, na slavnostech obce Bílý potok, či v rámci Poselství řeky Nisy.“

Májová veselice ve Vrchlabí na začátku května byla akcí, která nás překvapila profesionální organizací. Počasí přálo, návštěvníci tak měli příjemné odpoledne nejen s naší cimbálovou hudbou.

 

Živý záznam z vystoupení

Selské slavnosti v Roudnici nad Labem byly zajímavou akcí, na které nás příjemně překvapili návštěvníci, kterým jsme hráli na jejich přání. I když akci nakonec přerušil silný vítr, byla to povedená akce.

 

Živý záznam z vstoupení

Dožínky Hrádek nad Nisou

Tradiční hrádecké Dožínky se povedly. Počasí přálo a tak se sešlo poměrně hodně návštěvníků. Během vystoupení jsme zahráli také na přání hostům několik známých moravských lidových písniček o víně.

Cimbálová muzika Veselica akci zahajovala a nemálo hostů si s námi s chutí zazpívalo.

 

Živý záznam z vystoupení

Slavnosti obce Bílý Potok

Cimbálová muzika z Liberce „Veselica“ zpříjemnila podařené slavnosti obce Bílý Potok k příležitosti 420 let založení obce.

Video z akce je k dispozici na stránkách Studio-plus.tv Naše cimbálovka je na videu hned v úvodu, tak se můžete podívat jak se slavnosi povedly.

 

Živý záznam z vystoupení

Poselství řeky Chrastavy

Již po patnácté liberecká Cimbálová muzika Veselica zpestřila program akce s názvem Poselství řeky Nisy, kterou putovalo poselstvo skautů a vodáků s vílou Nisou. Takto jsme vodákům na zastávce v Chrastavě zahráli již po patnácté.

Posezení s cimbálovkou na Benecku

Velmi příjemný večer jsem pomohli uskutečnit pro hosty Hotelu Sůva na Benecku. Ač většina hostů byla z Německa, velmi dobře se bavili. I pro nás bylo velmi příjemné takové skupině hrát. Spousta českých písniček je v Německu známá a má dokonce i svůj německý text, který hosté velmi dobře uměli. Akce s názvem Posezení s cimbálovkou se opravdu povedla.